Koszty i sposoby dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

W niektórych przypadkach i po uprzednim uzgodnieniu, istnieje możliwość odbioru osobistego towarów z magazynu Gunnebo Polska zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Fryderyka Chopina 20-22, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.

Podana cena zawiera koszty transportu kurierem DHL. Bezpłatna usługa podstawowa obejmuje dostawę sejfu/szafy za pośrednictwem firmy spedycyjnej do dowolnego miejsca w Polsce. Kurier wnosi paczkę do 31,5 kg pod wskazany adres, powyżej tej masy ściąga ją tylko z samochodu, z paletą postępuje tak samo.

Więcej informacji w temacie dostaw znajdą Państwo na stronie www.dhl.com.pl.

Szczegółowe informacje o warunkach dostawy można uzyskać kontaktując się z biurem Gunnebo Polska/kupsejf.pl pod nr tel. 62 768 55 70 lub 666 010 948, e-mail: polska@gunnebo.pl.

W chwili otrzymania zamówienia informujemy Kupującego o terminie dostawy wybranego asortymentu. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż wstępnie określony, kontaktujemy się z Kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

Wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej

Termin realizacji zależy od aktualnych zasobów magazynowych firmy i wynosi od 2 do 14 dni, o ile podczas potwierdzania zamówienia nie nastąpią inne uzgodnienia pomiędzy sprzedającym a Kupującym.

Gunnebo Polska Sp. z o.o. / Kupsejf.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej. W chwili przekazania towaru firmie kurierskiej tracimy możliwość sprawowania kontroli nad wywiązaniem się przez firmę kurierską ze swoich zobowiązań.

Zalecamy aby zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę.

W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane zalecamy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z Gunnebo Polska Sp. z o.o. w celu wyjaśnienia sprawy. Usprawni to proces uwzględnienia roszczeń Kupującego z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie oraz ewentualnego zastąpienia produktu.

Odbiór osobisty

W przypadku odbioru osobistego o możliwości odebrania zamówionego towaru informujemy drogą e-mailową. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania informacji o możliwości odbioru towaru. Zamówienie na przesyłkę, która nie zostanie odebrana w wyznaczonym terminie jest anulowane. Istnieje możliwość uzgodnienia dogodnego dla obu stron terminu odbioru osobistego.

Różne czasy realizacji

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów.