O firmie

Sklep kupsejf.pl należy do firmy Gunnebo Polska będącej częścią międzynarodowej Grupy Gunnebo , która należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń, z rocznym obrotem 4,900 MSEK zatrudniając 4 400 pracowników w 25 krajach na świecie.


Grupa Gunnebo jest dostawcą wysokiej jakości urządzeń zabezpieczających mienie oferując między innymi: sejfy, szafy ognioodporne, urządzenia bankowe do bezpiecznego przechowywania i obrotu gotówki oraz mechaniczne i elektroniczne systemy kontroli dostępu. Gunnebo ma niezwykle bogatą i długą historię sięgającą 1764 r. Z małej, szwedzkiej firmy produkcyjnej powstał koncern Gunnebo AB, który obecnie należy do światowej czołówki firm dostarczających produkty z branży zabezpieczeń.

Więcej o historii koncernu:

www.gunnebo.pl/gunnebo/o-firmie/history
www.chubbsafes.pl/informacje-ogolne/o-firmie

U podstaw strategii Gunnebo leży dostarczanie produktów, systemów i usług mających uczynić świat bezpieczniejszym. Naszym celem jest ochrona ludzi, budynków oraz własności poprzez zapewnienie bezpieczeństwa Tobie, Twoim pracownikom oraz Klientom. I to właśnie robimy współtworząc polski rynek zabezpieczeń już od 25 lat.   

Gunnebo - „We make your world safer”    
                                                                     
Siedziba Firmy:

Gunnebo Polska Sp z o.o.
ul. Fryderyka Chopina 20-22
62 - 800 KALISZ
polska@gunnebo.com

tel :   +48 62 768 55 70
fax :  +48 62 768 55 71


 Wiecej informacji o nas na stronach:

www.gunnebo.pl
www.chubbsafes.pl